صفحه نخست     هواشناسي     فال حافظ (صوتی)     تعبیر خواب     بازی آنلاین     تصاویر دیدنی     نصب تولبار سایت     تبليغات     تماس با ما    

هجوم دختران ساپورت پوش به تهران + تصاویر

دسته بندی » مجلـه خبری
این تصاویر در فضای عمومی تهران براحتی قابل مشاهده است.
هجوم دختران ساپورت پوش به تهران + تصاویر

نویسنده وبلاگ "شنود" در آخرین بروز رسانی وبلاگ خود چنین نوشت: البته این از خاصیت های جامعه ی آوانگارد و مدپرست است که برای ذایقه سازی و هویت بخشی به پدیده های نو و گاها ناساز با فضای عمومی، اقدام به نامگذاری خاص بر روی آنها می کنند.

این تصاویر در فضای عمومی تهران براحتی قابل مشاهده است.

اینکه چرا و چه کسی نام «جوراب شلواری» های سابق را «ساپورت» نهاده و اصلا این نام از خارج کشور همراه با این جوراب شلواری های رنگ آمیزی شده وارد شده یا خیر، موضوع بحث ما نیست.

هجوم دختران ساپورت پوش به تهران + تصاویر 

داستان از این قرار است که از زمستان 1391 برخی زنان خیابانی تهران در حرکتی کاملا مشکوک و سیستماتیک اقدام به پوشیدن جوراب شلواری هایی نمودند که منظره ی بدن نمای از زانو به پایین این پوشش ها قدری عجیب می نمود.

متاسفانه اقدامی در برخورد با این پوشش (که عملا شلوار را از زیر مانتو حذف کرده بود) از سوی هیچکدام از مبادی مسئول صورت نگرفت.

یکی از تحلیل های محتمل نیز این بود که حساسیت فضای پیش از انتخابات ریاست جمهوری و بهانه جویی دشمن برای شیطنت رسانه ای، دلیل جدی نگرفتن این آسیب اجتماعی می توانست باشد.

بهار 1392 از راه رسید و چشم مردم تهران منور به کوتاه تر شدن مانتوهایی شد که زیر آن هیچ برتن صاحبش نبود جز جوراب شلواری های سابق (که حالا نام ساپورت به خود گرفته بودند) و آرام آرام با حرکتی خزشی این ساپورت ها نه تنها آفتاب بیشتری به خود می دیدند بلکه رنگ ها و نقوش بیشتری را بر اندام باربی های تهرانی تجربه می کردند.

گاهی یک ساپورت «رنگ پا» بیننده را به اشتباه می انداخت که نکند فقط یک پیراهن بر تن فلان زن است و دیگر هیچ!

 هجوم دختران ساپورت پوش به تهران + تصاویر

به هر روی..

پس از اعلام نتایج انتخابات خرداد 92 ، آمار ساپورتهایی که صاحبانشان مانتوها را نیز به کناری نهاده و پیراهنی کِشی و چسبان را روی ساپورت ها برتن می کردند شیب تندی به خود گرفت.

این تصاویر در فضای عمومی تهران براحتی قابل مشاهده است

حالا این روزها..

ساپورت های رنگارنگ در حال فتح خیابان های تهران است.

اکنون به وفور دختران و زنانی در سطح شهر تهران دیده می شوند که پیراهنی کشی و مجلسی را (که هیچ ربط و شباهتی به مانتو ندارد و صرفا پیراهنی است که تا نیمی از نشیمنگاه امتداد دارد) بر تن داشته و پوشش تمامی نیم تنه ی تحتانی بدن را برعهده ی ساپورت نازک و گاها رنگ بدن خویش گذاشته اند.

روز گذشته برای دیدن فیلم «هیس!..دختر ها فریاد نمیزنند» به سینما پردیس رفته بودم تا یکی دیگر از فیلمهای سینمای مولف را ببینم.

انبوه زنان و دختران ساپورت پوشی که مردانشان با عضلات ستبر و بدنسازی شده (مردانی که حکماً به اندازه ی جوجه خروس هم غیرت ندارند) دیده می شد و در این میان دخترکی با آرایشی غلیظ و موهایی افشان با ساپورتی مشکی خودنمایی می کرد چرا که با فونت نستعلیق سایز 90 و سفید، روی ران ها و ساق پاهای خویش(بر روی ساپورت) اشعاری مورب و حالت ابر و باد ادبیاتی نوشته شده بود.

هرچه کردم نتوانستم قید خواندن اشعار بزنم.

دقیق تر شدم.

نوشته بود : شوش..جوادیه...راه آهن..شوش..میدان راه آهن...ترمینال جنوب..

نمی دانستم بخندم یا عصبانی شوم.

طراحی ابلیس، کار خودش را برای کسانی که نمی خواهند به ساپورتها چشم بدوزند، کرده بود..

چشم ها کنجکاو خواندن اشعار می شوند.

بعید نیست در آینده ی نه چندان دور که جدول متقاطع کلمات را بر روی برجستگی بدن زنان و دختران ایرانی در فضاهای عمومی شاهد باشیم.

نگرانم..

نگران شهرستان هایی که قرار است مورد حمله ی ساپورت ها قرار گیرند.

پروژه ی «حیازدایی» دشمن همچنان ادامه دارد و ما همچنان در غار اصحاب کهف خوابیم.

منبع: جام نیوزکلمات کلیدی : هجوم دختران ساپورت پوش به تهران - دختران ساپورت پوش تهران - ساپورت - عکس دختران ساپورت پوش - زنان ساپورت پوش - دختر ساپورت پوش - ساپورت کوتاه -

  نویسنده : سر دبير   بازدید : 49779


مصطفی عمادی

باید بسیار دقیق و جدیتر به موضوع نگاه شود : نه اینکه همش دنبال این باشیم که چه کسی مقصر است .این مساله چند سوال اساسی را به ذهن ما میآورد که این قصه از کجاآب میخورد؟چه کسانی از آن سود میبرند؟قربانیان آن چه اشخاصی هستند؟واینکه چگونه با آن برخورد کنیم؟.....


هادی

سلام سینا به آبجیت بگو بپوشه بیار بیرون منتظرشم...


امین تیمورخانی

خدا وکیلی شما اونارو به عنوان زن خودتون میتونید قبول کنید تو خیابون میتونید باهاش راه برید اگه کسی بهش چیزی بگه چیکار میکنید میزنیدش اگه میزنید چند نفرو میزنی1 2 3 4 10 نفر واقعا قبول میکنید


لعیا

نظرم عوض شده معتقدم حفظ فرهنگ ایرانی از هر پوششی بهتره امیدوارم خانومای ایرونی قدر فرهنگ چندهزارسالشونو بدونن و فریب ظاهر رنگارنگ و در باطن پوچ فرهنگ غرب رو نخورن


دریا

من هر موقه با همسرم میرم سینما به خصوص همون سینما پردیس با این مشکل مواجه ام دختران ساپورت پوش مانتو کوتاه البته نمیشه اسمشو بذاری مانتو بهتره بگی بلوز . باید بگم این دخترا واقعا بدبختن این کارو میکنید که چی! اگه واسه خودت شرف و عزت قائل بودی هیچ وقت خودتو بزک نمی کردی بیای بیرون.


يك ايراني

خوندن گزارش سفر معراج پيامبر اكرم ( ص ) خالي از لطف نيست مخصوصا قسمت زنان جهنمي


لعیا

حالا هیچ مشکلی نمونده گیر دادن به لباس پوشیدن ما دخترا چشم ندارن دخترای کشورشونو خوش تیپ ببینن
layanoori@yahoo.com


منتقد

دختری که با این وضعیت میره تو خیابون عواقب کارش رو هم حتما باید بپذیره. اگه کسی مزاحمش شد یا به زور خواست بهش تجاوز کنه و یا حتی بعضی از پسرا بخاطر رسیدن به این بدن و اندام نقشه هایی کیشن که ممکنه چند سال طول بکشه تا کامل اجرایی بشه.
واسه رسیدن این بدن و پاهای برجسته خیلیا بهشون ابراز علاقه و عاشق شدن میکنن که متاسفانه بعد از خالی شدن شهوت دیگه همچین حسی ندارن و با بی رحمی باهاشون برخورد میکنن.
توی دین اسلام هم اومده که مرد ذاتا چشم چرانه. پس یا کلاهتون رو محکم بگیرین که باد نبره و یا اگه دوست دارین بپوشین، کیه که بدش بیاد!!! ولی متاسفانه روزگار سیلی محکمی بهتون میزنه. میگی نه؟!!! باشه امتحان کن عزیزم ;)


سینا جانی

خیلی خوشگل شدن از همه می خوام بپوشن خیلی میاد


بینام

باهات موافقم,که گفتی اندازه جوجه خروس غیرت ندارن.آخه کدوم ادم باغیرتی رازی به این میشه.خدا بخیر بکنه.ببینیم بعد این میخان چه مسخره بازیی در بیارن


aram

به همچین ادم هایی می گن عقده ای خدا میدونه اگر یه خط چشم هم میکشن واسه اینکه پسرا نگاهشون کنن اخه این دنیا هم میگذره فردایی هم هست وخدا که همیشه شاهد این اعمال وقیحانه این دسته از دختراست
من به شخصه در اهواز شاهد این رفتار ها هستم به تازگی در اهواز در منطقه زیتون یک مرکز خرید باز شده که حدود یک سال میشه هم زمان با افتتاح این مرکز بجای فروش اجناس دخترا وپسرا اندامشون رو به معرض فروش می گذارند
به ندرت میشه دید کسی خرید کنه ساعت 9 شب به بعد تازه مرحله دوم فحشا شروع میشه ومیتونید شاهد افتضاح ترین نوع پوشش باشید
من متاسفم برای خودم که یک ایرانی هستم اما بسیار خورسندم که مسلمانم ودینم محمدیه خدایا پس موعود کی میرسه


امير مدير جذاب آنلاين

slm

داداش بله كدشو دارم

باشه بهتون ميدم ولي يه سوال

تبادل پاپ آپ ميكنيد؟


خب؟

نظرتون چيه؟


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک : در سایت نمایش داده نمی شود
متن پیام :