صفحه نخست     هواشناسي     فال حافظ (صوتی)     تعبیر خواب     بازی آنلاین     تصاویر دیدنی     نصب تولبار سایت     تبليغات     تماس با ما    

تاثیر مالیدن سینه ها با دست برای بزرگ شدن آنها

دسته بندی » تغذیه و تناسب اندام
اگر سن بلوغ شما گذشته و از سایز سینه های خود راضی نیستید راه هایی برای بزرگ شدن آنها بدون جراحی وجود دارد که راحت ترین آنها ماساژ سینه هاست.
تاثیر مالیدن سینه ها با دست برای بزرگ شدن آنها

اگر سن بلوغ شما گذشته و از سایز سینه های خود راضی نیستید راه هایی برای بزرگ شدن آنها بدون جراحی وجود دارد که راحت ترین آنها ماساژ سینه هاست.

برای اینکار شبها در حالت خوابیده باید سوتین خود را باز کرده و پستانهایتان را آزاد کنید  . سپس کف دستان خود را یعنی کف دست راست را روی پستان راست و کف دست چپ خود را روی پستان چپ بگذارید و به آرامی شروع به مالیدن پستانها کنید به طوریکه دو پستان را در جهت مخالف با یکدیگر و خیلی آهسته و آرام حرکت دهید و بمالید.

می توانید هر شب ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این عمل را انجام دهید و در مدت تقریباْ کوتاهی مثل ۶ ماه نتیجه مطلوب آنرا مشاهده کنید که روشی خوب و موثر در عین حال بی خرج و زحمت است.

البته روش های علمی و پیشرفته جدید مانند استفاده از دستگاه وکیوم تاثیر بالایی داشته و زودتر نتیجه می دهد.

ماساژ روزانه پستان ها به فرم دادن و بزرگ کردن پستان ها کمک می کند ، سینه ها را آزاد کرده و  روی تخت صاف یا زمین دراز بکشید با دست راست سیــنه چپ را در دست بگیرید و با نوازش از طرفین به سمت نوک سیــنه انرا خیلی آرام ماساژ دهید.

با نوک انگشتان به صورت دورانی از نوک سیــنه تا طرفین حرکت کنید. بعد همین حرکات را کمی محکم تر انجام بدید طوری که فشار را احساس کنید.یادتان باشه کاری با نوک سیــنه نداشته باشید و فقط روی عضلات سیــنه تمرکز کنید.

سیــنه را با دست محکم فشار بدید انگار که دارید آب لیمو میگیرید و رها کنید. این کار رو تا ۱۰ بار انجام بدید.ولی یادتان باشه هرگز فشار را زیاد نکنید که درد ایجا شود.حالا همین کارها را با دست چپ برای پستان راست انجام بدید.

هنگام ماساژ پستان ها میتونید از روغن خراطین استفاده کنید.

یکی دیگر از راههای موثر برای بزرگ کردن سینه ها تمرینات ورزشی است. سعی کنید روزی بیست بار با انقباض ماهیچه های گردن ماهیچه پکتورالیس بزرگ (ماهیچه واقع در زیر پستانها) را نرمش دهید. تمرین دیگر تلفظ حرف «ایکس»، آنهم با باز کردن هر چه بیشتر دهان است. انجام این تمرین روزی ۲۰-۱۰ بار  توصیه می شود.

در حمام نیز می توانید با آب خنک پستانها را مالش داده و با تحریک جریان خون در رگها، بافت آنها را تقویت کنید.

یک دوش دو دقیقه ای آب سرد برای پستان های کوچک و سه دقیقه ای برای سایز بزرگ توصیه می شود. دوش آب سرد گردش خون در رگها را سرعت بخشیده و به دفع توکسین ها (مواد سمی) کمک می کند.

اگر به مدت ۶ ماه ( ۶ دوره ۲۱ روزه ) از داروهای ضد بارداری استفاده کنید یک تا ۳ سایز رشد سیــنه خواهید داشت ولی عوارض این داروها را از یاد نبرید. ( افسردگی، دلدرد، سر درد، سر گیجه، تنبلی تخمدان و… ). 

یکی دیگر از روشهای موثر در بزرگ کردن پستان ها و فرم دادن آنها انجام ورزش باتر فلای است.( باز و بسته کردن دستها به طرفین سیــنه با سرعت و قدرت ) به بزرگ کردن و فرم دادن پستان ها کمک می کند درباشگاههای بدن سازی دستگاه باتر فلای موجود است اگر باشگاه نمیروید ، میتوانید در منزل دستها رو به طرفین سیــنه باز و بسته کنید.

 

"پوزیشن های زناشویی"

برای دانلود بر روی عکس کلیک کنیدکلمات کلیدی : تاثیر قرض ضد بارداری برای بزرگ شدن سینه ها - تاثیر ماساژ پستانها برای افزایش سایز - مالیدن پستان برای بزرگ شدن - نحوه ماساز پستان برای بزرگ شدن - بزرگ شدن سینه - چگونه سینه خود را بزرگتر کنیم -

  نویسنده : سر دبير   بازدید : 102595


خانم هستم ازمشهد

بسیار برای یک خانم این حالت دشوار است اما امکان ندارد خوب شود مگر این که دفعات جنسی خود را همرا پسر های که دوست داری اضافی نمائید
بعد از مدت ذود نتیجه خواهد گرفت
همرا همسر خود که خانه داری دارید مثل این که تمایل زیاد ندارند و از حرف های شما معلوم میشود که همسر شما فقط کار جنسی خود را انجام داده به شما کدام نوازش هم ندارند


اسم من حمیرا احمد زاده

من سینه های بسیارخورد ارم بسیارنج میبرم دو طفل هم دارم مگر سینه های مه به اندازه چازمغز است خیلی خورد است هیچ گلان نمی شه مثلی مردها معلوم میشوم اگر واسکت نپوشم برایم راه حل انرا بگوید : معمنون


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک : در سایت نمایش داده نمی شود
متن پیام :